Sikkerhetsindustrien møtes på ISC West i Las Vegas uken før påske. Dette er stedet der ny teknologi lansers og nye trender omtales. Flere av våre produktansvarlige deltar her og de vil dele sine erfaringer med dere.
Tema for frokostseminaret
Adgangskontroll, styringssystemer og kortteknologi
Anvendelse av biometri i adgangskontrollsystemer
Drone deteksjon
Maskinlæring og AI i sikkerhetsteknologi
Perimeterbeskyttelse og markradar
Foredragsholdere denne dagen er fra Stanley Security Sverige:
Johnny Eriksson, Product Management Access Control
Gustav Norvik, Product Manager
Hvor og når:
Hvor:
-Nydalsveien 28
Når:
-Tirsdag 30. april
08:00:
-Frokostservering
08:30:
-Seminar start
11:00:
-Seminar slutt
Veibeskrivelse
-Nydalsveien 28 ligger vis a vis Bryggeriet
-Med T-Bane til Nydalen stasjon (Ringen)
-Med buss, holdeplass ved BI
-Med bil, p-hus bak bygget
Denne erklæringen gjelder for Stanley Security med tilhørende nettsider.
Hva er informasjonskapsler (“cookies”) og lokal lagring av data?
Når du besøker nettsidene våre lagres det ulike typer data lokalt på din enhet via nettleseren din. Dataene kan for eksempel inneholde brukerinnstillinger, informasjon om hvordan du har surfet på våre nettsider, hvilken nettleser du bruker, hvilke annonser du har blitt vist. Slike “lokalt lagrede data” kan brukes til å tilpasse innhold og funksjoner på tjenestene til deg, og dermed bidra til å gjøre ditt besøk bedre tilrettelagt og mer meningsfullt for deg. Informasjonskapsler inneholder ikke direkte identifiserbare data om deg (slik som navn, adresse, telefonnummer og liknende), men informasjon om nettleseren din og aktivitet som har funnet sted gjennom denne.
Hva bruker vi informasjonskapsler og lokalt lagret data til?
Vi bruker lokal lagring av data for å:
Levere og tilpasse tjenestene våre til enheten og nettleseren du bruker
Gi deg relevant og tilpasset innhold
Måle og analysere trafikken på nettsidene
For mer informasjon om vår personvernspolicy, se Personvern.
Både Stanley Security og våre underleverandører (for eksempel Idium AS som leverandører av denne nettsiden) lagrer data lokalt på din enhet. Eventuelle underleverandører er da underlagt databehandleravtaler og får ikke bruke dataene til annet enn å levere tjenesten vi har bestilt av dem. For mer info om hvordan Idium AS sine tjenester behandler persondata se her.